| Blonduuuuuuu a întrebat:

De multe ori cand incep sa fac o activitate ce necesita miscare si ma incalzesc incepe sa ma furnice pielea ( o senzatie de ciupire) incepand din zona abdominala pana la cap, care e destul de stresanta, dau funda pentru un raspuns bun.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Zedge a răspuns:

E lipsa de miscare, corpul nu e obisnuit cu efortul si de aceea incepi sa te incalzesti si sa transpiri repede, daca faci miscare regulat de exemplu alergi, te vei obisnui incet incet.