| Daniel_Dani_2001 a întrebat:

Salut, de o luna imi tot curge sange din nas, pur si simplu fara sa fac nimic ma ia cu amețeală si incepe sa-mi curga sange doar din nara stanga si nu stiu de ce, imi poate spune si mie cineva ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți suferi de hipertensiune arterială. Mergi imediat la medicul de familie. Nu e de glumă cu așa ceva. Poți suferi un accident vascular cerebral.

| Daniel_Dani_2001 explică (pentru anonim_4396):

M-am gandit si eu ca e posibil sa am tensiune dar toti imi spun ca nu se poate sa am tensiune la 19 ani si ca ar putea fi de la efort fizic, dar nu stiu ce sa spun, o sa-mi iau tensiunea si sa vad daca am sau nu tensiune