| MariusFlorentin1995 a întrebat:

Ieri seara era sa ma inec in siret-baragan (dintr-o gluma proasta a unui prieten care m-a impins in apa de 2m si ceva si nu stiu sa inot eu am 1, 65 ) am stat vreun minut si ceva la fund am fost scos de prietena mea (rusinos) si de inca un baiat.ma scos la mal dupa 2-3 ore a inceput sa-mi curga din nas un lighid rosiatic.dar nu-i sange. este ceva gen apa rosie.sau suc de fructe de padure ce este.ca imi curge in continu si ma doare tampla stanga ochiu stang si imi curge pe nara stanga
ce poate fii?

Răspuns Câştigător
| soloangel01 a răspuns:

Probabil e apa din plaman...capul te doare de la presiune, tot de la apa din sange. Daca nu iti trece in cateva zile te duci la doctor ca nu ai ce face. Daca inecepe sa te doara in piept sau spatele(plamanii)du-te la doctor. Insanatosire grabnica!winking

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

E sange, dar e diluat. bine ca stai pe internet in loc sa te duci la urgente

| gelu1970 a răspuns:

Mergi la medic. in plus, faptul ca prietena ta te-a scos din apa nu e o rusine.
si in primul rand in viitor mergi la scaldat cu prieteni nu cu dobitoci.

| sodobar a răspuns:

Du-te la doctor, nu e rusinos ca te-a scos prietena asta arata ca te iubeste.