| Nustiucinece a întrebat:

Salut, de peste un an visez foarte rar iar atunci cand visez este un vis fericit care ma face sa ma simt bine si care la sfarsit se termina urat, un fel de masacru multi morti etc chiar si eu mor devil si visez acceasi chestie doar ca se intampla intr-un mod diferit credeti ca are vreun inteles big grin? PS:Cateodata chiar eu sunt cel care ii omoara pe toti. Si dupa ma trezesc brusc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sociopat a răspuns:

Majoritatea viselor nu ni le mai amintim. Probabil faptul ca visezi moarte e modalitatea subconstientului de a-si manifesta frustrarea pe viata ta si a celor din jur.