| 123456FOREVER a întrebat:

Salut, de vreo saptamana am un job nou si necesita sa stau tot 8 ore in picioare. Problema este ca de vreo doua zile simt o caldura ușoară în zona gleznei piciorului stang care tine doar câteva secunde si dupa dispare dar dupa ceva timp reapare. Este ceva serios?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Stai de o saptamana 8 ore pe zi in picioare si te intrebi de ce te doare glezna?

| PrisonBreak112 a răspuns:

Nu este grav.Se intampla la toata lumea.Ai o febra musculara de mica intensitate.Nu e grav.Incearca sa iri cate o pauza cand simti ca nu mai poti

Succes