| Începătorul988 a întrebat:

Din greseala am confundat apa minerala cu tuica(erau in acelasi sticle), ma rog, am scuipat imediat, o sa aiba alcoolul efect? Nu am inghitit, si dupa am baut si lapte.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Te vei imbata cu lapte (apa) rece! big grin

| Violleta2022 a răspuns:

Ce importanta mai are daca are efect sau nu, oricum ai suspendat, permisul de sofat!~

| Dalmore a răspuns:

Nu ai nimic, lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai oameni ca tine pot pune asemea intrebari.

| Iunix a răspuns:

Să ști că din beție te mai trezești...
Întrebi cum o să te afecteze alcoolul pe care nu l-ai băut?

| Începătorul988 explică (pentru Iunix):

Apai nu stiu, la cum m-a ars pe limba numai stiam unde sa il arunc. Am luat si o gura zdravana!

| FruttiFresh300 a răspuns:

Nu ai nimic, ești bine. Poate doar ți-a amorțit gura, dar nu ești beat, stai liniștit.

| pufuletz11 a răspuns:

Nu,si eu am pățit si nu s-a intamplat nimic