| ALEXXXL19 a întrebat:

Salut, din mai multe motive m-am tuns la zero.
Acum vreau sa il ajut sa creasca mai sanatos ( motivele sunt am suferit daca inca nu mai sufar de melanom malign in metastaza si acum fac tratament cu introl) in frunte am inceput de chelie cred ca e si de la tratament si ma gandeam ca daca il tin mic o vreme voi ajuta radacina sa isi creasca in putere. Ce as putea folosi creme ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu un medic dermatolog si zi-i sa-ti recomande o crema sau un sampon special. Nu merita sa suferi atat din cauza unui tratament, tratamentele nu vindeca si nu trateaza cauza bolii, trateaza simptomele.