| Denila123 a întrebat:

Salut.
E prima data cand urinez si incepe sa ma doara in cap la penis, urinez greoi cu dureri...
Sa fie de la apa minerala?
N-am avut pana cum nimic, azi m-a luat cu durerea asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Poti fi fericit!
Ai scapat!
Daca mai ai asemenea probleme, atunci sa stii cum sa procedezi, sa-ti fie mai usurarea mai usoara...winking

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil se elimina o "pietricica" urinara.
Cateva ore poate fi destul de dureroasa, chiar si dupa eliminare.
Bea multe lichide (ceai /apa /bere) sa ajute la eliminare mai rapida.

| Denila123 explică (pentru Bula):

Pai decat aseara am avut problema aceasta
acum nu mai ma doare
sa fie oare nu m.am dus la timp sa urinez
am mai stat o ora in asteptare!