| anonim_4396 a întrebat:

Fac handbal de 2 ani si la un meci cand eram in saritura am fost impins si am cazut pe glezna de la piciorul stang si am facut fractura de astragal. Doctorul acum 20 de zile mi l-a pus in ghips si maine il scot.
Cei care ati trecut prin asa ceva as vrea sa imi spuneti cam dupa cat timp o sa pot juca din nou handbal la capacitate maxima.( nu vreau raspunsiri de la nestiutori)
O sa incep recuperarea.
Am 14 ani.
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Fineas666 a răspuns:

"Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament." Asta scrie inainte sa dai un raspuns! Intreaba-ti doctorul happy sau antrenorul... el sigur o sa stie si atunci cand o sa te vada cum te misti :p

| Robi673547 a răspuns (pentru Fineas666):

Da am citit. As fi vrut niste raspunsuri de la oamenii carora li s-a tamplat ceva similar cu ce am patit eu.

Multumesc pentru raspuns!

| Fineas666 a răspuns (pentru Robi673547):

Mai pune o data intrebarea happy

| Robi673547 a răspuns (pentru Fineas666):

Aici sau fac alta noua?

| Fineas666 a răspuns (pentru Robi673547):

Nu... pe TPU! adica sa o mai pui o data!

| Robi673547 a răspuns (pentru Fineas666):

Nu mai conteaza, am gasit raspunsurile.