| xAnonimBlack a întrebat:

Salut, fac sala de 1 luna si din intamplare nu mai am febra musculara la abdomen prea tare... inainte aveam ce sa fac sa pot sa am mai multa? trag cu greu la antrenamentu de abdomen si fac mult chesti, dar tot nu am febra, cine stie o varianta mai buna sa ma ajute dau FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Denis_1041 a răspuns:

Man, ca sa faci muschii nu trebuie sa ai febra musculara. Nu mai faci febra din cauza ca muschii tai s-au obisnuit cu efortul pe care tu il faci. Intr-o singura luna no sa faci muschii foarte mari. Dar incetul cu inectul o sa creasca tongue si Ps: mananca multe legume si lasa prajelile si dulciurile.tongue Fundita?!

| xAnonimBlack explică (pentru Denis_1041):

Ok, dar de ce la restul grupelor am febra tot timpu? si la abdomen nu? plus ca m-am informat si e bine si cand am febra musuclara ca inseamna ca muschiul a lucrat. PS: un prieten cu care fac sala nu prea are la abdomen si de aia am intrebat.

5 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Febra musculara nu inseamna ca faci muschi in secunda urmatoare; a scris si Denis mai devreme, subscriu-dar cred ca te ajuta proteinele sa faci masa musculara, fructele nu prea.

| xAnonimBlack explică (pentru Mihaela1964):

Fac natural, nu folosesc proteine happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru xAnonimBlack):

Serios? nu folosesti proteine?

proteine = carne, peste, branza, oua, alte lactate, unele legume ( soia, quinoa, fasole, etc. )

Esti doar un copil mic care habar nu are despre ce vorbeste, nu?

| Denis_1041 a răspuns:

Pai ai febra deoarece cu aceii muschi nu ai lucrat tongue