| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, menstruatia mea intarzie sa apara de 9 luni. Nu sunt insarcinata, nu am luat anticonceptionale, testul Nicolau l.am facut si sunt in regula, iar ginecologul a spus ca este o problema legata de stres. In continuare am minore scurgeri maronii, dar menstruatie nu. Ma ingrijoreaza situatia...ati trecut careva prin aceasta situatie? Multumesc pentru timpul acordat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Drogatacuvise a răspuns:

Asa am pățit si eu cu scurgerile maronii iar medicul mi-a spus ca acele scurgeri se pun ca menstruație

| Clara1 a răspuns (pentru Drogatacuvise):

Iti multumesc frumos pentru raspuns, dar ti s-a reglat pana la urma? A revenit menstruatia?

| Drogatacuvise a răspuns (pentru Clara1):

Da