| DiannaDi a întrebat:

In data de 11 ianuarie mi-a inceput menstruația care m-a tinut 6 zile aproximativ iar astazi am avut scurgeri mici maronii. Din ce cauza oare? De regula le am dupa menstruație, dar ieri nu le-am avut, decat azi. Care o fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Mergi la un medic ginecolog si acesta iti va da un raspuns mult mai corect, decat aici pe TPU unde nu prea gasesti medici.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic sa te consulte, ce varsta ai?

| Yurisa a răspuns:

Si eu patesc asa, doar la sfarsitul menstruatiei.
Cica e sange caruia ii ia mai mult sa iasa si se oxideaza
Desigur, un contron e mereu binevenit big grin