| deM0 a întrebat:

Salut, guys, berea ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Da, berea ingrasa. Incearca cidru, vin sau un suc de soc/trandafir natural. E mult mai ok.

| xerxes1 a răspuns:

Daca depasesti 10 l pe zi.

| NGheorghe a răspuns:

Da, dude.

| DaCumSaNu a răspuns:

Mai mult de 0, 3 l pe zi nu esti indicat pentru ca da, ingrasa, iti afecteaza ficatul etc

| Sandor12921 a răspuns:

Da, ingrasa, eu fiind impotriva ei, iti spun ca mai bine nu o consumi, oncearca un vin de calitate sau cidru sau sampanie. Berea e bautura celui ce nu stie ce vrea de la viata.

| Alll3x a răspuns:

Daingrasa