| Jokers666 a întrebat:

Are ceva daca am fumat o tigara? Adica eu nu sunt fumator si nu fumez de obicei. Adică am fumat de test.

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ceva are. dar trece. Dacă continui va avea cancer.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu te imbolnavesti de la asta, dar de la una la alta... sirul poate sa continuewinking

| Wr3nch a răspuns:

Nu, nu faci cancer la plamani din o tigara. Dar nici nu merita sa te apuci, si o zic ca om care a fumat normale, slim, un pic de vape si 2 feluri de wanabee electronica (ifuse si logic).

| Andreeush a răspuns:

Asta depinde de tine, dacă continui să fumezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic nu, dar daca va mai urma o a doua, esti terminat.

| 120bulevard a răspuns:

Doar cu "testul" incepe tot, asa am zis si eu, una ce poate sa faca, de la una la doua, de la doua la patru... Eh, e bine ca m-am lasat acum 6 ani, iti zic de acum, a doua sa nu o fumezi, daca ai fumat-o atunci s-a terminat