| busyborsa a întrebat:

Salut imi poate sp cineva cu ce sau cum pot opri dirria la un caine adica la un amstaff big grin dau funda big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mandarina888 a răspuns:

Depinde ce fel de diaree este, daca a mancat ceva care i-a iritat stomacul ii va trece de la sine, insa daca i-a aparut din senin suna un veterinar... poate fii semn de infectie!

| busyborsa explică:

Prima tura oo avut diarrie cu sange am mers cu ia la veterinar si a spus ca a luat un virus a bagat-o la niste perfuzi 2 zile ia trecut dupa aia iar o inceput sa aive da acum fara sange big grin happy tongue :Osi o tine tot asa in truna cam de 2 zile big grin sad