| UserNormal a întrebat:

Imi pocneste gatul foarte tare cand il duc pe spate si il rotesc, de parca ai da cu un metal de niste bare consecutive. De la ce poate fi si ce miscari sau exercitii ar trebui sa fac ca sa nu mai pocneasca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mariaaaavev a răspuns:

Eu pateam asta candva. Am fost la medic si dansul mi-a spus ca e de la lipsa de calciu. Am luat o vreme pastilute, am mancat bine si mi-a trecut. E de la oase, cica. Ca sa fii sigur mergi la un medic. Sanatate!

| UserNormal explică (pentru Mariaaaavev):

O sa iau asta in considerare. Multumesc mult!