| Neindemanatul a întrebat:

Salut,imi tot lacrimeaza ochiul drept si am infundata nara dreapta,de ce? sufar de conjunctivita dar port ochelari de ceva timp si se calmase,sunt si putin racit,am probleme la gat, dar nu chiar asa rau...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Rob3rt97 a răspuns:

Probabil este de la raceala, iti extenueaza organismul. Nu e nimic grav, doar incearca sa petreci mai putin timp in fata clculatorului sau ecranelor si odihnestete unpic mai mult. (Sfatul este de la prietena mea, ea e la medicina.)