| Dana1793 a întrebat:

De ceva timp, de fiecare data cand ies afara imi lacrimeaza ochiul drept, deloc cel stang. Port mereu ochelari de soare cand e nevoie si tot asa patesc. Vreo idee de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Panteryas a răspuns:

Poate ai o alergie insa nu cred pentru ca la alergii te mananca si nasu stranuti...
Mai degraba cred ca s-ar putea sa ai nevoie de ochilari de vedere.

| yourgirl a răspuns:

Si mie mi se intimpla asa ..trebuie sa iei niste picaturi.dar ochelarii de soare n-au nimic happy

| Antonica a răspuns:

Ai o alergie probabil

| Andrei532 a răspuns:

Este posibil sa fii alergica le razele soarelui sau la ceva de afara... Unii oameni nu suporta soarele si le lacrimeaza ochii (unchiul meu). Funda?