| irinuta1113 a întrebat:

Salut in fiecare dimineata imi bate inima tare si ma simt lipsita de puteri, ma odihnesc suficient 8 ore,mentionez ca asta s-a intamplat dupa ce mi-am schimbat modul de viata,inainte manancam orice si ma simteam bine, insa acum brusc nu...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In cazul oricarei schimbari, organismul are nevoie de timp pentru a se obisnui.
In cazul tau, daca vei manca regulat, vei consuma legume si fructe, cat mai putine dulciuri, vei face sport, cu siguranta organismul tau va functiona normal.

Răspuns utilizator avertizat
| suntsuper a răspuns:

Nu mananci destul. mananca mai mult si daca nu vrei sa mananci carne macar asigura-te ca o inlocuiesti cu ceva

| Ytrgh a răspuns:

Câți ani ai? Se prea poate a fin din cauza glandei tiroidiene

| irinuta1113 explică (pentru Ytrgh):

Am 15 ani, da?

| SWSenpai a răspuns:

Cancer, clar cancer.