| Dragu_Victor_1999 a întrebat:

In legatura cu acneea, am fost la dermatolog si mi-a prescris sa ma dau cu Zineryt si Skinoren si mi-a spus sa ma dau seara cu amandoua.
Cum fac? ma dau mai intai cu zineryt si apoi cu skinoren peste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sigur nu ti-a dat zineryt ziua?

| Donsavas a răspuns:

Ia le asa cum ti s-a spus! Este bine, important este dacă sunt eficiente caramele in sine.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Exact cum ti a zis medicul intai incepi cu Zineryt si dupa celalalt.