| alexandru1014 a întrebat:

In timpul efortului simt niște aritmii, am făcut toate analizele necesare de la EKG, Holter 24h și test de efort și nu mi s-a găsit nimic, dar eu in continuare am aceste aritmii-extrasistole.
Ce ar putea fi!? Sunt foarte speriat și îmi este frica sa mai fac efort.
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa cumperi magneziu

| ancaval a răspuns:

Cine ți-a zis că ai aritmii?

| Denisa0954 a răspuns:

Păi hotărăște te. Ori ai aritmii, ori nu ti-a găsit nimic? Si din nou, daca nu ti a găsit nimic, de unde stii tu de extrasistola? laughing