| Twain a întrebat:

In urma cu 3 saptamani am avut o entorsa la genunchiul stang, am fost la medic si mi-a pus piciorul intr-o genunchiera speciala. Dupa 3 saptamani am dat-o jos dar genunchiul este inca putin umflat si cand il fortez ma doare in jurul rotulei.
Din ce cauza poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Cand il fortez ma doare
Din ce cauza poate fi?

sa inteleg ca tu ai nevoie de atentie? sau vrei bagare in seama?

| Maria_Bianca_1997_lIpe a răspuns:

Pentru ca a fost imobilizat trebuir sa te dai cu gel si sa faci recuperare.