| Radandam a întrebat:

Intreb toti baietii, barbatii sau chiar si fetele daca au vazut la iubitii lor.Vi s-a intamplat sa aveti o parte din capul penisului rosu? Ce credeti ca poate fi? Poate sa fie vreo iritatie? De aproape 2 luni am observat chestia asta si a ramas asa, dar probabil o iritatie trecea de la sine in 2 luni, nu? Sa fie o candida? Va rog sa va spuneti si dumnevoastea opinia, daca ati avut ceva asemanator.Sunt sigur ca sunt multe persoane care au intampinat asta, asa ca va rog sa ma ajutati. Zilnic ma gandesc ca poate fi ceva grav...Va rog sa ma ajutati si fara du-te la doctor, vreau doar povestea voastra daca ati patit ceva asemanator.Multumesc mult! Sper sa ma ajutati!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Razvanktz a răspuns:

Salut,eu am pățit asta dar după un act sexual sau o labă fără lubrifiant, dar a trecut după câteva zile