| Th3Li0N a întrebat:

Salut joi am avut un accident cu bicicleta am 25 de rani am stat la spital acum sunt acasa. Faza este ca buza imi este umflata caci am picat pe fata si la ochi m-am lovit dar acolo imi trece cat de cat.Si am un inconfort deci joi am picat si inca nu mi s-a desumflat simt coajba cu limba oare cand mi se dezumfla? Pe maine dimineata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dupa un timp indelungat o saptamana 2 cam asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pina miine, in nici un caz. Daca ai stat si in spital, inseamna ca sint rani serioase.

| mihaif a răspuns:

O sa iti ia cam o saptamana