| Alphahkbg a întrebat:

Salut, m-a apucat recent o durere in zona bratului de la cot putin mai sus doar ca ma doare doar cand vreau sa alerg sau cand imi dezmortesc mana simt ca si cum ar fi o intepatura de albina, dar puternica. Oricum durerea nu dureaza mult, hai sa zic maxim 10 secunde, dar faza e ca daca nu ma tin de zona aia cu cealalta mana strans nu pot nici sa merg putin mai rapid, ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că neapărat trebuie să-ți faci un RMN - doar nu vrei să ai complicații

| Rotazi a răspuns:

Ar fi cazul sa mergi la medic.