| cevasacru a întrebat:

m-am apucat din nou de sala si de data aceasta vreau sa ma tin de treaba, eventual sa iau si ceva suplimente...numai ca sunt confuz in legatura cu suplimentele.am tot citit, am intrebat prieteni, instructori si fiecare are parerea lui proprie. unii spun ca milk&egg de la pro nutrition este eficient altii ca este o mare abureala.
Vreau sa aflu pe ce produs ar fi mai ok sa arunc banii dintre "no xplode"."milk&egg de la PN"..."gain fast" sau mega mass 2000
Cat despre mine. 172 cm inaltime, 61 kg, 19 ani...astept sugestii
happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Iti recomand un produs natural care a avut efect la cei care l-au folosit impreuna cu sala http://aloeveraforever.ro/......-chocolate

| DrDeath a răspuns:

De la firma PRO NUTRITION cere GFX gain effects 8.
Este cel mai bun.
El ofera crestere rapida a masei musculare
Forta extrema
antrenamente agresive la intensitate maxima.
Eu asta am folosit si am mers 2 luni la sala. Dupa aceea m-am lasat 5 luni si si acum mai am muschii.Acum momentan fac flotari acasa, tractiuni la bara, genoflexiuni, abdomene.

| Cosmin86 a răspuns (pentru DrDeath):

E unu din cele mai proaste produse. Incearca si tu proteine adevarate ( dymatize, muscletech, gaspari, on) si o sa observi o diferenta uriasa fata de porcaria aia de gfx

| Gabriel_3333 a răspuns:

Sunt ceva cam scumpe pro nutrition-urile, nu spun ca nu sunt bune dar eu unul am luat amino-acizi si m-au ajutat destul

| cretucristi a răspuns:

Mai bine iei animal pack, de la prietenul tau, ala de treabawinking

| cevasacru explică:

Si inca o intrebare.creatina se simte la antrenamente. e bine sa iau creatina de la varsta asta. pot aparea efecte secundare?

| cevasacru explică:

Metapure Q2 de la QNT sau syntha-6 de la BSN a incercat cineva?

| richi_6759 a răspuns:

Buna ma numesc richi sunt din iasi am 16 ani am tot cautat mai mult id de fete sa-mi gasesc si eu o prietena aiurea mi-am gasit una am stat 3 luni si m-am despartit si am 2 saptamini de cind n-am prietena si simt ca mor versace_bogdan2000 id meu iasi 16 ani tongue