| GabiGbr1 a întrebat:

m-am lovi la testiculul stang si sa umflat putin ...si sunt intr-un fel cam speriat si mi sa spus ca imi va trece cam in 2 zile...ma puteti ajuta va rog cu un sfat?(e prima iintrebare pe TPU)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa ca trece doar nu te vei opera de te sperii nu ai motiv.

| Ioana099 a răspuns:

Nu trebuie sa te sperii, daca s-a umflat putin, o sa treaca repede, e ca un cucui probabil, se unpla si trece repede

| Vladmen7 a răspuns (pentru Ioana099):

De ce raspunde o fata la asta rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))?

| GabiGbr1 explică:

Mersi mult pentru incurajari...si oricum s-a intamplat ieri si am asteptatvsa vad cum va fi a doua zi...dar si-a revenit