| miki_6623 a întrebat:

Salut, ma poate ajuta si pe mine cineva? fac sala de o luna si as cam vrea sa ma ingras sa se vada diferente mai repede, am 165 cm si 45 kg, si as vrea sa ma ingras. La masa mananc bine, si intra bine mananc cu pofta macare de casa, ajung si la 3-4 mese pe zi, si iau si vitamine, si tot nu se pune nimic, macar vreo 5 kg vreau sa ma ingras, ce imi recomandati?
PS: nu vreau sa aud sa ma duc la medic sa imi dea el nu stiu ce

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| voineapaula a răspuns:

Pai daca faci sala..Eu am avut un coleg care s-a apucat de sala dar s-a lasat dupa 3 luni el a fost slab dar a ajuns la 63 kg cand s-a lasat de sala incearca.
Funda?

| AlexandruAndreea a răspuns:

Sa-ti zic un lucru : Nu te ambala atata ca nu are rost. Tot ce trebuie sa faci este sa mananci normal. Cu timpul se va depune grasimea pe tine, daca mananci cu pofta. Si nu e bine nici asa. Deci. mananca normal. Succes in continuare si numai bine!