| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta? Deci ieri-noapte am dormit cu usa de la balcon deschisa si dimineata cand ma trezesc ma trezesc cu capul intepenit(m`a tras curentul). Nustiu ce sa mai fac, ma doare rau. Va rog sfaturi cat mai multe big grin.
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alexandra. a răspuns:

Cred ca ai torticolis.Si eu am patit, deci stiu cum sa procedez.
Cumpara Diclofenac si da-te cu el in fiecare seara. Mie mi-a trecut in cateva zile.
Si stiu... e destul de dureros, de fapt este groaznic!
Mult succes si sa te faci bine! happy

3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Maseaza zona cefei cu diclofenac gel si i-a un antinevralgic!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sunt leacurile alea băbeşti dar sincer pe mine nu mă atrag încearcă să iei un algocalmin ca să nu-ţi mai fie capul înţepenit cel puţin mie ala îmi calmează durerea.

| ⓛⓞⓡⓖⓐⓚⓘ a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji, intr-adevar este poti sa faci si o pareze sau semipareza pe viata : sa ramai paralizat la carut, sa iti perzi vederea sau auzul, stai linistit, nu a murit nimeni din cauza asta.