| anonim_4396 a întrebat:

Merg la sala de o luna iar din cauza faptului ca mananc foarte mult mi s a dilatat stomacul. plus ca am multa grasime abdominala ( exagerez. nu e multa deloc. cred ca intr o saptamana o dau jos ). Intrebarea mea ar fi: ce trebuie sa fac pentru a scapa de aceasta problema? nu ma refer la abdomene, caci lucrez si abdomenul la sala. si la alte exercitii.
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Sănduțța a răspuns:

Ar trebui sa te duci la bazin si sa innoti macar o ora pe zi.Vei scapa repede de ele.Nu iti face griji toti vom scapa de ele, ca toti avembig grin