| ItsSimple323 a întrebat:

Salut, mi-au aparut niste bubite, sunt de culoarea pieli, fix pe capul penisului, va rog sa-mi spuneti ce sunt daca aveti idee, vreau sa precizez ca am 15 ani, nu am mancarimi, doar sunt acolo, si na arata cam urat, multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Madalinn27 a răspuns:

Pai alea sunt de la prea multa "mana stanga" stiu asta ca si mie mi-au aparut, dar o sa treaca de la sine intr-o saptamana, mai usor cu mainile rolling on the floor)