| Ansadks a întrebat:

Salut, obisnuiesc sa beau cate un pahar de Coca-Cola zilnic si vreau sa aflu daca dauneaza prea mult. Ofer Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| al0o0o0 a răspuns:

Zilnic asa nu e bine, dar daca ar fi fost ocazional nu ar fi avut ce rau sa-ti faca.

| Ansadks explică (pentru al0o0o0):

Am inceput sa nu mai beau. Deja au trecut 2 zile de cand n-am mai baut. Beau doar APA.

| al0o0o0 a răspuns (pentru Ansadks):

Foarte bine. Ai mai putea sa bei si ceaiuri sau sucuri naturale facute in casa.

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

O sa iti creasca, coada de la atatea chimicale bagate in tine big grin