| Cristiggg4 a întrebat:

Salut.
Pe parcursul zilei tot am erectie, cam prea des, este un lucru pozitiv sau negativ? laughing)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta inseamna ca te gandesti mult prea mult la chestii excitante si nu-i normal.
Focuseaza-te pe invatat si alte lucruri mai importante decat excitatia sexuala.

| mihaicelsfant a răspuns:

Esti micut

| Uvox a răspuns:

E de rau!
Foarte de rau.
O sa se uzeze si o sa cada.
happy

| DorelExpertu a răspuns:

Cat timp nu ai avut baieti prin preajma, e un lucru bun.

Suna homofob, stiu, csf, n-ai csf.

| Cristiggg4 explică (pentru DorelExpertu):

Sunt homofob oricum