| EmmaShefferd a întrebat:

Care este cel mai socant lucru ce ti s-a intamplat? Atat pozitiv cat si negativ!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ala negativ - era cat pe ce sa cad intr-o gaura neagra cand m-am napustit pe un coridor intunecat si cel pozitiv - subcategoriile care le-am scos C, C+E si D il mai am.

| EmmaShefferd explică (pentru mgtow):

Wtflaughing...zau ca e confuz laughing

| Amiiii69 a răspuns:

Nu stiu..Cand am fost la mare si cand mi s-au rupt pantalonii in plina stradalaughing)laughing)

| EmmaShefferd explică (pentru Amiiii69):

Sper ca nu au cazut de pe tine laughingrolling on the floor ar fi fost prea jenant