| BlitzLikeXd a întrebat:

Dezvirginarea e lucru pozitiv sau negativ?

Răspuns Câştigător
| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

E un lucru normal si omenesc. Poate fi negativ sau mai bine zis gresit la o varsta frageda.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pozitiv si normal.Cand este facuta normal si cand trebuie. Daca nu era asa nu mai erai nici tu pe lume ca sa postezi aceasta intrebare.

| OnuOnulică a răspuns:

Negativ...

| sofisis a răspuns:

Da.
E ca aia cu zebra e animal nergu cu dungi albe sau alb cu dungi negre? Raspuns : da.
Dezvirginarea e ceva normal. Important e sa aiba loc atunci cand trebuie. Nu mai devreme, nu mai tarziu.

| Oana92 a răspuns:

Depinde de foarte multi alti factori: varsta, context, daca e de bunavoie sau nu, etc. Daca vrei un raspuns mai concret ofera mai multe detalii.

| Vektor a răspuns:

Nu poti spune ca dezvirginarea este pozitiva sau negativa... pana la urma tot se va intampla.

Răspuns utilizator avertizat
| lucifer12345678 a răspuns:

Depinde la ce varsta si in ce context
daca esti prea tanar(a) nu te hazarda
sau crezi ca este la moda sa nu mai fii virgin(a)?
lasa timpul sa decida

| clickclicksnap a răspuns:

E un lucru pozitiv atata vreme cat esti copt/a la minte incat sa realizezi ce inseamna asta. Negativ este atunci cand vi pe site si intrebi daca ai ramas insarcinata si ce.o sa faci cu bebele.numai bine

| MymyMihaela a răspuns:

Depinde de varsta.