| Cosminel1192 a întrebat:

Peste o luna fac 18 ani si am 1.69 inaltimea. Oare mai cresc? sad
Fac si sala de forta, dar nu fac cu greutati incat sa raman mic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pana la 21 de ani cresti apoi te dezvolti in grasime, se maresc muschii.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Pai mie mi-a spus o prietena ca pentru a afla cat cresti trebuie sa faci media intre inaltimea parintilor. Acum nu stiu daca este sau nu adevarat.

| rapp2020 a răspuns:

Nu cred ca o sa mai cresti mai mult de 1-2cm

| dani2404 a răspuns:

Baietii de obicei cresc pana in 20. Dar nu mereu, in orice caz, mai cresti max 4 cm.