| andrea_2842 a întrebat:

Buna sunt andrea am 22 de ani si am o mare nelamurire pe 23iulie am avut ciclu normal 5zile dar inainte de asta am avut niste contacturi sexuale neprotejate dar mi-a venit ciclu in august mi-a venit ciclu pe 21 dar n-am avut nici un contact sexual m-a tinut tot 5zile dar dupa vreo 2zile a inceput sa-mi curga tot pete de sange si ma ustura foarte tare cand urinez si ma doare ovaru drept si cand fac dragoste ma doare foarte tare si ma ustura si ma mananca jos se poate sa fiu insarcinata va rog dati-mi rasp mie foarte frica

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie cu transmitere sexuala, probabil luata de la partenerul tau. Din pacate nu esti insarcinata, ci doar foarte bolnava, Trebuie sa te vada ginecologul urgent. Vei primi tratament si tu si partenerul tau.

| foxi a răspuns:

Mergi la medic urgent! Poate ai vreo.garnitura de gonococi, spirochete, ceva ciupercute!

| PoOfarina a răspuns:

Sanse sa fii insarcinta sunt nule! Insa poate fi vorba de vreo BTS, vreo infectie ceva. Consulta urgent un medic ginecolog; iar daca ai dureri in timpul actului, de ce nu eviti s`o mai faci?!
Ai grija de tine! Sanatatea ta e mai importanta decat orice! Nu uita!

| PoOfarina a răspuns:

Imi cer scuze. Am vrut sa scriu "insarcinata".

| PoOfarina a răspuns:

Scuze ca postez din nou. Dar de ce am primit nefolositor?! Adica te`ajuta mai mult sa cauti pe net informatii despre nici tu nu stii ce?! Ma rog... Insist: MERGI LA UN GINECOLOG!

| pacalici a răspuns:

De ce nu cauti pe un site, ceva de genul sa te ajute.

| alexander_2811 a răspuns:

Andreea, privind textul tau si vazand greselile de ortografie, nu cred ca ai mai mult de 12 anihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te speria, mergi la un doctor!

| mika_4756 a răspuns:

"Contacturi"! Mai intai invata sa scrii si apoi sa publici chestia asta!