| anonim_4396 a întrebat:

Recent am facut "dragoste/sex" cu partenera mea,ea fiind virgina. Am ajuns in punctul in care ne-am dorit amandoi, am folosit prezervativ "Durex", si ma sperie ceva. descrierea mai jos

Ceea ce ma sperie este ca dupa ce am terminat am verificat prezervativul, sa vad daca s-a intamplat vreo ceva ce nu trebuia, din fericire nu s.a intamplat nimic rau "nu era spart".Pe eticheta prezervativului scria data expirarii "201x." ceea ce ma sperie. Cand am pus prezervativul avea acel lichid lubrifiant si acoperea tot, dar dupa terminarea actului cand l-am scos nu mai era prea lubrifiat "cert e ca partenera era. uda" si dupa cand am tras de tot prezervativul pana in capat era foarte... "alb cu praf gen nu stiu cum sa explic nu am un cuvant pentru asta" si l-am analizat si am observat mici pete portocaliu/maro "nu va ganditi la an.al, nu am facut asta", cert e ca erau mici 1 spre 2... Poate pati ceva prietena mea in zona vaginala? Ideea este ca a facut dus imediat dupa actul sexual.

Nu doresc raspunsuri. care nu isi au rostul! Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Scuturici a răspuns:

Cred ca analizezi prea mult situatia. Am folosit odata un prezervativ care expira intr-o luna si nu era deloc lubrifiat si totusi nu s-a intamplat nimic. Nu stiu ce explicatie sa dau la acele puncte, dar sigur nu e mare lucru happy Cred ca li s-a mai intamplat multora laughing Nu sunteti singurii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si cine crezi ca adreseaza o intrebare ca sa obtina raspunsuri care nu isi au rostul?

Si pe cine crezi ca intereseaza ce vrei tu?

| RadioactiveUranium a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne era o intrebare. Daca intelegi limba romana ai sti ca s-a referit la raspunsuri care nu au legatura cu subiectul sau batjocoritoare

| anonim_4396 explică (pentru RadioactiveUranium):

Daca ai fi macar semi-inteligent, ai fi inteles mesajul meu anterior.

| RadioactiveUranium a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai uita-te odata la raspunsul tau si mai vorbim

| anonim_4396 explică (pentru RadioactiveUranium):

M-am uitat. Din pacate asta tot nu te-a facut mai inteligent.

| RadioactiveUranium a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar nu imi pasa

| PanaceuUniversal a răspuns:

Mici pete portocalii maro! Himen rupt - sange coagulat! Iar ceea ce zici ca era alb dupa ce l-ai scos, nu vad sa fie altceva decat provocat de frecare!

Mai nene, ai 19 ani sau aproape 19 ani... nu iti discuta viata sexuala pe net, ci fa cercetari inainte!