| BoRnY a întrebat:

Stiti un medic veterinar din Craiova? O clinica? Ofer

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| YoYoXoXoXD a răspuns:

**DOCTOR Z**
Cabinet, petshop si farmacie veterinară, servicii de coafură canină.
Str. General Mihail Cerchez, nr. 1, bl. G3, sc. 1, Craiova ( lângă Piaţa din Brazda lui Novac, Complex Vechi)
Nr. telefon : 0766/590544, 0745/887590, 0722/179128
**AnnaVet**
Adresa: Strada Fluturi nr. 88
Telefon: 0251-422956 / 0744-615662
Program: Luni-Vineri: 9-20 Sâmbată: 9-15
**C. M. I. V. Dr. Stan Sorana**
Str. Ştefan cel Mare nr. 69
Tel: 0744. 615. 662
(ecografie, analize medicale sânge şi urină)
**Family Vet**
Adresa:Str. Ştefan Cel Mare, nr. 104
**ClinyPet(Dr.Safta Doru)**
Adresa:Str. George Fotino, Nr. 12A
Aceste informaţii le-am cules de pe Net şi nu cunosc valabilitatea acestora...