| Tyler9 a întrebat:

Sunt băiat, iar mai demult îmi mîncam unghiile. Insă de ceva vreme m-am lăsat deja. Dar am observat că nu mai cresc deja sad. Ce pot face ca să îmi crească unghiile mai repede? Sau ceva modalități de îngrijire a unghiilor la bărbați!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doctoressa a răspuns:

Gasesti aici cateva sfaturi utile: http://www.i-medic.ro/......e-unghiile

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Marily1997 a răspuns:

Eu le tin in apa rece si cresc cam in 30 min., la mine merge.big grin