| CosminIonut77 a întrebat:

Salut, sunt cu o fata din weekend si azi, luni, ne-am vazut si ne-am sarutat foarte mult. O cunosc de la începutul anului scolar (a9a) si o cunosc de vreo 6 luni. Am ajuns acasa pe la ora 15 si de pe la ora 19 au inceput sa ma usture sau ceva de genul buzele, cerul gurii si caile nazale dar nu stiu sigur daca are vreo legatura cu asta. Stiti cumva ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kogaion a răspuns:

Avand in vedere starea vremii, e posibil sa fie de la frig.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fata era racita si tu ai luat raceala de la ea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai racit, sigur fata era racită si sarutînd o ai luat gripă de la ea, bravo macar ti a dat ceva, nu ce ai fi vrut tu, dar ti a dat ce a avut ea gripă.

| alina2k18 a răspuns:

Dupa simptome te paste o raceala.
Ceai cald, paracetamol, complex de vitamine pentru imunitate, supe, fructe si nu sta in frig.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Da'i cu apă, dracu' știe câți ai pupat în mod indirect, sărutând-o pe ea laughing

| FlacaraVie123 a răspuns:

Mergi maine la doctorul de familie, poate fi o alergie la un aliment mancat de fata in ziua aceea, ar trebui sa afli la ce esti alergic inca din timp mai ales daca o doza atat de mica de lucru la care esti alergic ca, cea din saliva fetei sa te faca asa poate daca intrii in cintact cu mai mult pot aparea reactii grave, e bine de stiut, funda? Nu sunt medic sau ceva