| Tanasiri a întrebat:

happy Tocmai mi-am scos o masea (ieri),in locul ramas s-a format cheagul de sange, insa astazi am observat ca in acel loc a aparut o culoare maro-verzuie, este normal?
Durerea apare doar la atingerea gingiei ( Am auzit ca este normal timp de 2-3 zile )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Sa nu cumva sa ai puroi la gingie sau sa trebuiasca sa iti faca o curatire pe canal.Mergi la dentist

| 123456789101112131415s a răspuns:

Si mie a fost scos da nu mi s-a intamplat asa ceva