| bvkeny a întrebat:

acum 1 an, in iunie 2016 am fost operat de otita la urechi, la ambele urechi.Au trecut vreo 11 luni, cum mi-as da seama daca as putea intra cu capul in apa fara sa merg la doctor?
PS: Acum vreo 2 luni am fost la doctor si mi-a scos aeratorul de la urechea dreapta,iar peste cateva zile la stangul simteam ceva inauntru, cred ca a cazut.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te duci inapoi la doctorul care te a operat si il intrebi pe el, nimeni nu stie situatia mai bine decat doctorul care te a operat, esti pacientul lui si trebuie sa te ajute.