| alexandrucb a întrebat:

Acum 2 ani am facut analize deoarece ma dureau foarte mult oasele mai ales de la picioare, nu puteam sa alerg sau sa cobor scarile, mi-a spus medicul de familie ca am reumatism.Am facut moldamin timp de 1 an si 5 luni. Dupa 8 luni de la terminarea tratamentului a inceput iar sa ma doara picioarele, am facut analize si medicul de familie mi-a spus ca n-am nimic ca totul e ok si a spus sa ma duc la spital la ortopedie.La ortopedie ce o sa imi faca? Oare care sunt cauzele de ma dor picioarele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| madalinanicolae97 a răspuns:

Hey nu știu daca ăsta e cauza dar sper sa te ajute răspunsul și pe mine mă dureau picioarele tibia mai ales și când săream simțeam ca mi se rup picioarele când alergam când săream sau așa oh go on dar amignorat durerea și am făcut sport în așa fel încât sa nu mă rănesc sa nu mă doară ( grija mare și Adidasi cu talpa de spuma grosuta! Chiar daca nu obisnuiesti sa porti ia unii pentru alergat) și am luat pastile cu calciu :* acum nu mai am nimic dar încă port Adidasi când alerg sau merg repede nu tenesi sau alte prostii ) sper ca te-a ajutat