| cazacdenis a întrebat:

.. am 10 ani si vreau sa imi spuneti cum poate sa imi creasca ante-bratul fac tractiuni flotari dar nu creste... ziceti-mi ce sa fac funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CharissaJ a răspuns:

Nu te ajuta tractiunile si flotarile la asa ceva. Mai bine uite aici http://www.youtube.com/......ttp?/watch Poti face si fara gantere daca nu ai, inlocuiesti tu cu o sticla cu apa ceva. Bafta

5 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Cate tractiuni si flotari faci si mai ales cu ce periodicitate!?!?

| cazacdenis explică:

Fac cate 10 tractiuni 30 flotari asta fac dimineata inainte sa plec la scoala si seara inainte sa ma culc

| d33v1l a răspuns (pentru cazacdenis):

De cat timp?
pentru ca nu cresc peste noapte + ca nu cred ca o sa iti dea pe dinafara daca faci doar cate 10 tractiuni si 30 flotariwinking
ai mai putea si cu ceva greutatibig grin

| cazacdenis explică:

Din septembrie fac incontinu dar doar oleaca a crescut

| ShAdoWwW a răspuns:

Pai ai putea sa faci si niste exercitii cu gantera de 3-5 kg