| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si fumez dar inca nu am facut vaccinul obligatoriu. Vreau sa stiu daca e vreo sansa sa isi dea seama la vaccin ca fumez.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa iasa acul stramb... cum spanac sa pui o asemenea intrebare. Si daca se afla ca fumezi care e smecheria? Sau sa iti asumi ca fumezi nu e asa cool ca trasul din tigara?

| aXy99 a răspuns:

Nu, doar daca mirosi a tutun, dar asta nu are treaba cu analizele. Sa nu mai zic ca nu are doctorul niciun motiv sa le spuna parintilor tai acest lucru laughing

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Da, o sa afle. Pfoai, sa vezi ce o sa iti faca cand vor afla.

Se vede ca tu fumezi doar ca sa pari cool.

| Iunix a răspuns:

Vai de tine şi de viața ta. Cum să vadă mă dacă fumezi? Îi apare o liniuță la seringă?
Lucrul ăsta se poate vedea la diverse analize, analize de sânge ( dacă ai fumat recent ) radiografie la plămâni. Vai de capu tău.

| HawgSnowman98 a răspuns:

Eu v-am cerut parerea. Daca nu vreti sa comentati nu mai vorbiti urat ca imbecilii.

| Ionut58282856 a răspuns (pentru HawgSnowman98):

In primul rand tu esti prost in al doilea nu isi da seama nimeni.