| RatuscaCeaUrata a întrebat:

am 14 ani si transpir foarte foarte mult, si mi-e jena ca miroase uratsad Fac dusuri zilnicstraight face Nu exista zi in care sa fac dus, dar nu rezist mai ales cand sunt la scoala transpir ca naibacrying
Va rog ajutati-macrying(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Încearcă să elimini mâncărurile sărate, acre din alimentaţie.
Foloseşte un deodorant de calitate, probabil e şi pe fond de emotivitate.
În fiecare dimineaţă te speli, te dai cu deodorant, apoi te îmbraci şi apoi foloseşti parfum.
Te pup!

4 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Un singur cuvant: deodorant.

| giony54 a răspuns:

Corpul tau are multe toxine din alimente, fa o detoxifiere a organismului si vezi sa nu fii racita la pleura.Mergi la un medic.

| cosmina92 a răspuns:

Transpiratia, nu miroase!

| byCV9 a răspuns:

Foloseste un deodorant mai puternic si zic sa mergi la un medic. poate te ajuta