| Volkswagen123 a întrebat:

Am 16 ani jumate și in urma unor coșuri mi-au rămas pete pe fata in locurile unde au fost. Ce crema ar fi buna ca sa se ducă petele? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| NicoleEazi a răspuns:

Pete in sensul ca zona aceea este mai inchisa la culoare(pete pigmentare) sau ti-au ramas denivelari? In caz ca ai pete pigmentare cele mai bune creme,pe care le folosesc si eu sunt de la gerovital,tin sa mentionez ca eu am tenul gras si ma simt foarte bine dupa cremele de la gerovital,poate sa difere in functie de tipul pielii eficacitatea cremei,daca iti simti tenul uleios inseamna ca este gras si atunci poti sa incerci gerovital insa sa iti cureti foarte bine tenul inainte de aplicarea cremei,curatarea tenului o poti face cu apa micelara,servetele umede, apa si sapun sau cleanser.

| AnneCyntia12 a răspuns:

AurDerma, sau mixtura mentolata! Acum depinde, le-ai stors sau au ramas ele dupa ce ti-au trecut cosurile?

| Volkswagen123 explică (pentru AnneCyntia12):

Mi au rămas după ce S ai dus de tot coșurile