| IisusDinNazareth a întrebat:

Am 16 ani si cu o zi sau doua in urma mi-am dat seama ca am o bila exact langa anus. Ce poate sa fie? Vreau sa specific ca nu ma doare doar daca apas si nici atunci nu pot sa spun ca ma doare este o senzatie care ma jeneaza sa zic asa. Din cate am inteles sunt hemoroizi. Dau funda celui mai bun raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt hemoroizi!
Mergi la medic sa faci eventual si o colonoscopie, ca s-ar putea sa ai si interni, pe intestine.

1 răspuns:
| IisusDinNazareth explică (pentru Violleta2022):

Multumesc frumos!