| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si sunt destul de slab. M-am gandit sa imi iau proteine sa ma ingras in masa musculara. Ce imi recomandati? Am gasit asta: http://www.megaproteine.ro/......ncepatori/
Astept propuneri ce sa imi cumpar! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MinionDodo a răspuns:

Ei bine incearca. Dar nainte, cere parerea unui specialist happy

7 răspunsuri:
| MinionDodo a răspuns:

Eu nu ti-as sugera sa iei asa ceva...

| sasukeady a răspuns (pentru MinionDodo):

Stiu ca nu e bun, dar nu imi iau multe sa ajung umflat in muschi, m-am gandit sa imi iau doar odata un pachet si atat, daca nu ma ajuta la nimic renunt.

| Cosmin86 a răspuns (pentru MinionDodo):

De ce sa nu recomanzi? si d ece sa nu fie bun?

| Cosmin86 a răspuns (pentru sasukeady):

CU ce te ajute 1 pachet? Ia 1 pachet / luna timp de 6 luni sau de 1 an, daca vrei sa vezi ceva.

suplimente = mancare concentrata, NU substante minune cum cred toti incepatorii care sunt complet pe langa si n-au citit o carte in viata lor

| Cosmin86 a răspuns (pentru MinionDodo):

Hai ma copil mic, explica-ne de ce nu sugerezi! Argumenteaza, sau NU ESTI IN STARE?

| sasukeady a răspuns (pentru Cosmin86):

Din vara o sa ma apuc de sala, fac 3 luni fara proteine si dupa daca ma dezvolt un pic o sa imi continu-i sala.

| Cosmin86 a răspuns (pentru sasukeady):

Vrei sa spui "fara suplimente", nu "fara proteine"

| MinionDodo a răspuns (pentru sasukeady):

Ei bine incearca. Dar nainte, cere parerea unui specialist happy